XII NIEDZIELA ZWYKŁA „B” – 23.06.2024

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo do Serca Jezusowego w intencji wszystkich ojców naszej parafii o godz. 16.30; w dni powszednie o godz. 17.30. W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw do Serca Bożego.
  2. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko w czwartek od 16.30 – 17.00. Jutro kancelaria będzie nieczynna.
  3. W poniedziałek /24.06./ przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w czwartek /27.06./ wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy, w piątek /28.06/ wsp. Św. Ireneusza.
  4. W sobotę /29.06./ Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 oraz 18.00. Składka z tej uroczystości, tzw. „Świętopietrze” przeznaczona jest na działalność Stolicy Apostolskiej.
  5. Wójt Gminy Świlcza informuje, że w dniu 01 września br. odbędą się wybory sołtysów oraz członków rad sołeckich w Gminie Świlcza. Termin zgłaszania kandydatów na sołtysów oraz członków rad sołeckich upływa 19 lipca br.
  6. Dnia 06 lipca /sobota/ przybędzie do naszej parafii grupa pielgrzymkowa na Jasną Górę z Jarosławia. Prosimy parafian o rozważenie możliwości przyjęcia pielgrzymów na jeden nocleg z soboty na niedzielę /06/07 lipca br./ Będziemy wdzięczni za okazaną gościnność pielgrzymom.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, za złożoną ofiarę na kwiaty; prosimy w sobotę o 10.00 /po mszy św./ kolejne rodziny z Rudnej Wielkiej.