VI NIEDZIELA ZWYKŁA „C” – 17.02.2019

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

1. Zapraszamy w czwartek /21.02. br./ na adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Adoracją rozpocznie się o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego prowadzoną przez kapłana. Do godz. 17.30 będzie czas na osobistą modlitwę i refleksję. O godz. 17.30 adoracją prowadzona przez kapłana i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz msza św. o godz. 18.00. Prosimy nasze róże o podjęcie w tym dniu adoracji ze świecami.
  2. W piątek /22.02.br./ przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła, w sobotę wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  3. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko w sobotę o godz. 18.30 bezpośrednio po mszy św.
  4. W niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 rodzice młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania zapraszają wszystkich rodziców na krótkie spotkanie organizacyjne związane z przygotowaniem się do tego wydarzenia. Spotkanie odbędzie się w Domu Parafialnym św. Jana Pawła II.
  5. Informujemy, że z mszy św. pogrzebowych za śp. Zygmunta Chruścika, Edwarda Przywarę i Elżbietę Kuźniar z Rudnej Wielkiej, zostaną odprawione poza parafią od 01 marca br., msze św. Gregoriańskie. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.